Luottamushenkilöt

Simo Riuttamäki

Valtuutettu, kaupunginhallituksen jäsen

Yhteystiedot:

0400437495
simo.riuttamaki@nullgmail.com

Ilkka Riuttamäki

Valtuutettu, valtuustoryhmän pj.

Yhteystiedot:

i.riuttamaki@nullluukku.com

Niina Immonen

Valtuutettu, teknisen lautakunnan jäsen, kaupunginhallituksen varajäsen, Etelä-Suomen ympäristölautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

niina.immonen@nullhuittinen.fi

Antti Suomela

Valtuutettu, kaupunginvaltuuston III varapuheenjohtaja

Yhteystiedot:

antti.suomela@nullhuittinen.fi

Juhani Mäkipää

Tarkastuslautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

juhani@nullnordicaoils.fi

Susanna Visuri

Nuoriso- ja liikuntalautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

susanna.visuri@nullgmail.com

Jouko Lindstedt

Sivistyslautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

joukolindstedt@nulldnainternet.net

Aarne Matintalo

Perusturvalautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

aarne.matintalo@nullpp.inet.fi

Maiju Honkonen

Keskusvaalilautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

maiju.honkonen@nullpp.inet.fi

Arto Viitanen

Perusturvalautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

arto.viitanen@nulltrelleborg.com

Jarmo Pluuman

Nuoriso- ja urheilulautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

jarmo.pluuman@nulldnainternet.net

Armi Järvinen

Tarkastuslautakunnan varajäsen

Rami Tynkkynen

Teknisen lautakunnan varajäsen

Tomi Vauranoja

Ympäristö- ja rakennuslautakunnan varajäsen